• Tüm Kategoriler
   • Fırsat Ürünler
   • En Yeniler
   • Outlet
   • Kampanya
   • Sezon Özel

   cms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellerithal ve yerli cms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modeller

   Sera Aqutan 5000 Ml

   Sera Aqutan 5000 Ml
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde


   Sera Aquatan 5000 ml Su Hazırlayıcı

   * Sera Aqutan, Sera Aquatan olarak yenilenmiştir.
   * Sera Aqutan, sadece tatlı sularda kullanılabiliyordu. Fakat Sera Aquatan hem tatlı suda, hem tuzlu suda kullanılabilmektedir.
   * Sera Aquatan yeni Bio Protect Formula ile tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında musluk suyunu balıkların ihtiyaçlarına göre anında sağlıklı ve temiz su olarak düzenler.
   * Musluk suyu, akvaryum sakinleri için uygun bir yaşam kaynağı değildir. Biz insanların kullanımına uygun hale getirmek için musluk suyuna katılan maddeler, akvaryumdaki balık ve mikro organizmalar için zararlıdır. Yeni Biyo Koruma Formüllü Sera Aquatan, bu zararlı katkı maddelerini güvenli bir şekilde temizler.
   * Balıklar en canlı renkleriyle parlayacaktır.
   * Akvaryum bakımı daha az çaba gerektirecektir.
   * Yeni Sera bio Protect Formula ile en uygun akvaryum suyu kalitesini sağlar.
   * pH nötr formülü sayesinde sorunsuz balık nakli, zararlı klorun hızlı bir şekilde temizlenmesi, ağır metallerin hızlı bir şekilde bağlanması, iyot sayesinde görkemli renkler ve canlılık sağlar.
   * Deri koruyucu jele bağlı olarak mukoza zarı ve solungaç koruması, sağlıklı balık gelişimi için magnezyum ile enzimlerin etkinleştirilmesi, B vitamini sayesinde daha az stres ve daha iyi bir sinir sistemi desteği sağlar.
   * pH değerinin hızlı bir şekilde düşmesi; örneğin balık nakli ya da su değişimi durumlarında, üst deri yaralarına ve kanayan solungaçlara neden olabilir.
   * pH nötr formüllü Sera Aquatan doz aşımı durumlarında bile pH değerini değiştirmez ve sorunsuz balık naklini garantiler.

   Kullanım Şekli;
   * Yeni donatımda ve her su değişiminde 20 litre suya 5 ml. Sera Aguatan ilave edilir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduMND-AKVAKSE.021
   MarkaEnkolay
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Odeme Secenekleri kapida odeme

    

   Avcılık Atıcılık

     Sürbisa

   Çelik Jant

   Çizme ve Botlar

   Kurusıkı Tabancalar

   Konfeti-Meşale

   Havalı Tabanca Mutfak Bıçakları CMS Jant Lemigo Çizmeler Ekol Ses Tabancası Konfeti
   Havalı Silah Sürmene Sürbısa Çelik Jant Lemigo Botlar Blow Ses Tabancası Meşale
   Havalı Tüfekler Sürmene Bıçak Seti Oto Çelik Jant Tulum Çizmeler Zoraki Ses Tabancası Volkan
   Kamp Çadırları Kasap Bıçakları Kormetal Jant Kasık Çizmeler İthal Kurusıkı Havai Fişek
   Balıkçılık Hediyelik Bıçak Seti Çelik Jantlar Ayakkabılar Ses Mermileri Eğlence Ürünleri

    
                         Türkiye'nin Av, Kamp, Çelik Jant, Elektronik, Ev, Bahçe, Mutfak, Hobi, Oyun, Eğlence Ürünleri Online Alışveriş Sitesi           © Copyright    2007-2020
   Av-Kamp-malzemeleri-Balik-avcilik-Urunleri-Celik-Jant-kurusiki-tabanca-Surmene-bicakları-surbisa-havali-tabanca-havalı-tufek-Durbun-Sisme-havuz-Sisme-yatak-aile-kamp-Cadir-Bicak-set-Cakilar-Avci-yelegi-botlar-Cizme-Konfeti-Volkan-havai-fisekAv Kamp Malzemeler Balik Avcilik Urunleri Celik Jant kurusiki Ses Tabanca Surmene bicaklar Surbisa Havali Tabanca tufek Durbun Havuz Sisme Yatakkamp Cadir Bicak Set Caki Avci Yelegi Bot Cizme

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.