• Tüm Kategoriler
   • Fırsat Ürünler
   • En Yeniler
   • Outlet
   • Kampanya
   • Sezon Özel

   cms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellerithal ve yerli cms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modellercms carre kormetal carre celik jant ve modeller

   Isınmatik Vücut Isıtıcısı - Cep Sobası (10 lu Paket)

   Isınmatik Vücut Isıtıcısı - Cep Sobası (10 lu Paket)
   Görsel 1
   Enkolaypuan : 0
   Fiyat:
   32,44 TL + KDV
   KDV Dahil:
   38,28 TL
   4.3 6
   38.28 www.enkolay.com.tr
   Aynı Gün Kargo
   • 62 - 52 derece arası sıcaklık verir
   • 12 saat kullanım süresi
   • Ebatları: 10 x 13 cm
   • Tek Kullanımlıktır
   • Sert kış şartları ile artık baş etmek çok kolay
   • Soğuk havalarda, Kış sporlarında, Kampta, Avcılıkta ve Doğa yürüyüşlerinde kullanılmaktadır
   • Kullanım sonrası atık ürünü çiçek toprağı olarak kullanabilirsiniz

     

    Cep Sobası kullanım alanları

    Kışın soğuk havalarda vücudun üşüyen kısımlarının hemen ısınmasını sağlar Sırt, Bel, karın ağrısı çekenler için idealdir. Terlemeye yardımcı olarak bölgesel zayıflamada kullanılır. Ağrıyan adale ve eklemleri rahatlatır. Kış ve açık hava sporları yapanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Özel saklama koşulları gerektirmez, seyahat için idealdir.

    Kullanım Talimatı:

    Isıtıcı 5 dakika içinde ısı vermeye başlar. Direkt teninizin üzerine kesinlikle temas ettirmeyin.

    Öneriler:
    Direk olarak vücuda uygulanmamalıdır. Uyku sırasında kullanımı tavsiye edilmez. Küçük çocukların ve çok hassas ciltlilerin kullanımına dikkat ediniz. Kendinizi ısınmış hissettiğinizde kullanıma ara veriniz. Çocukların oynamasına izin vermeyiniz.

    İçeriği: Aktif karbon, demir tozu, Seramik toz, Su ve Tuz.

     

    Vücut Isıtıcısı Nedir ?

    Tek kullanımlık olan Vücut Isıtıcının ana ham maddesi yüksek kalitede demir tozudur. Isı miktarı, demir tozunu hava ile temasa geçmesinden dolayı oluşan oksitlenme reaksiyonu ile meydana gelir. Isının devam süresi aktive karbon, odun tozu ve kum gibi katalizörler kullanılarak ayarlanır. Ortalama ısı ise 52°C civarındadır.

    Vücut Isıtıcı 1970 li yıllarda Japonya da icat edilmiştir. Isıtıcı naylon diş paketinden çıkarıldıktan birkaç dakika sonra hiçbir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan ısı vermeye başlar. Avcılıkta, Kayakta, Kış sporlarında ve soğuk havada yapılan işlerde soğuktan korunmak için çok kullanışlı bir üründür.

    Vücut Isıtıcı Japonya da günlük hayatta çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Açık hava Kış sporları kullanımı esnasında oluşabilecek burkulma ve incinmeleri, el ve ayak parmaklarının donmasını önler. Ayrıca bel ağrısı, kollarda, bacaklarda ve vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan ve ısı terapisi gerektiren ağrılarda rahatlama sağlar.

   • SON DAKİKA HABERLERDEN ALINTI

   • Enkolay.com.tr den alınan ve Isınmatik olarak adlandırılan vücut ısıtıcısı ilgi görüyor. Ambalajından çıkarıldıktan sonra içerisindeki kimyasal madde ile 12 saat boyunca 62 dereceye kadar sıcaklık veren ısınmatik, üzerindeki yapışkan sayesinde vücudun istenilen bölgesine yapıştırılarak kullanılıyor.

   • Son yılların en soğuk kışının yaşandığını belirterek ısınmatik olarak adlandırılan vücut ısıtıcısının ilgi gördüğünü söyledi. Çin den ithal ettikleri ürünün poşetinden çıkarıldıktan sonra havayla temas eden içerisindeki kimyasal maddelerin etkileşimi ile ısınmaya başladığını ifade ederek, şunları söylediVücudu ısıtmak için kullanılan ve cep sobası olarak da adlandırılan ısınmatik 20 santimetrekare büyüklüğünde. Poşetinden çıkarıldıktan sonra hava ile temas eden içerisindeki kimyasal maddeler etkileşime geçiyor ve bez şeklindeki cep sobası ısınmaya başlıyor. 62 dereceye kadar ısı veren cep sobası üzerindeki yapışkan sayesinde bele, sırta, bacağa veya göğüse yapıştırılabiliyor. 12 saat boyunda da ısı veriyor.

    Isınmatik olarak adlandırılan ürünü 2 TL ye satıldığını, İçerisinde aktif karbon, kömür tozu ve tuz gibi kimyasal maddeler var. Vücuda hiç bir zazarı yok. Tek kullanımlık bir ürün. Ava gidenler, kamp kuranlar, nöbet tutan asker ve polisler veya şehir içerisinde soğuk havadan etkilenenler tercih ediyor. dedi.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSAV-ISI-12
   MarkaEnkolay
   Stok DurumuVar
   SAV-ISI-12
   Odeme Secenekleri kapida odeme

    

   Avcılık Atıcılık

     Sürbisa

   Çelik Jant

   Çizme ve Botlar

   Kurusıkı Tabancalar

   Konfeti-Meşale

   Havalı Tabanca Mutfak Bıçakları CMS Jant Lemigo Çizmeler Ekol Ses Tabancası Konfeti
   Havalı Silah Sürmene Sürbısa Çelik Jant Lemigo Botlar Blow Ses Tabancası Meşale
   Havalı Tüfekler Sürmene Bıçak Seti Oto Çelik Jant Tulum Çizmeler Zoraki Ses Tabancası Volkan
   Kamp Çadırları Kasap Bıçakları Kormetal Jant Kasık Çizmeler İthal Kurusıkı Havai Fişek
   Balıkçılık Hediyelik Bıçak Seti Çelik Jantlar Ayakkabılar Ses Mermileri Eğlence Ürünleri

    
                         Türkiye'nin Av, Kamp, Çelik Jant, Elektronik, Ev, Bahçe, Mutfak, Hobi, Oyun, Eğlence Ürünleri Online Alışveriş Sitesi           © Copyright    2007-2020
   Av-Kamp-malzemeleri-Balik-avcilik-Urunleri-Celik-Jant-kurusiki-tabanca-Surmene-bicakları-surbisa-havali-tabanca-havalı-tufek-Durbun-Sisme-havuz-Sisme-yatak-aile-kamp-Cadir-Bicak-set-Cakilar-Avci-yelegi-botlar-Cizme-Konfeti-Volkan-havai-fisekAv Kamp Malzemeler Balik Avcilik Urunleri Celik Jant kurusiki Ses Tabanca Surmene bicaklar Surbisa Havali Tabanca tufek Durbun Havuz Sisme Yatakkamp Cadir Bicak Set Caki Avci Yelegi Bot Cizme

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.